Tor Bjurström, Bohuslänskt kustlandskap

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Bohuslänskt kustlandskap med röd segelbåt, signerad Bjurström, olja på pannå (masonit), 53x73 cm

889709

2021-04-18