Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALF LINDBERG (1905-1990): Parklandskap, olja på pannå (masonit), signerad, 48x60 cm.
Zustandsbeschreibung
889711
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner