Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖKBORD, 1900-tal, betsad ek stomme med skiva i mässing, höjd ca 68, diameter 54 cm
Bricka med slitage, bucklor
889722
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här