Rökbord 1900-tal

Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal
Rökbord 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖKBORD, 1900-tal, betsad ek stomme med skiva i mässing, höjd ca 68, diameter 54 cm

Bricka med slitage, bucklor

889722

2021-03-17