LARS ERIK FALK: Solvända

LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända
LARS ERIK FALK: Solvända

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): Solvända, signerad och daterad LE FALK 1963 samt under sockel Lars Erik Falk 1963, stål på bemålad sockel, 37x32 cm.

mindre fläckar på sockeln

889730

2021-04-18