Alexandro Fassianos litografi

Alexandro Fassianos litografi
Alexandro Fassianos litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kvinna som pekar, signerad samt numrerad 88/99, litografi, ca 65x49 cm

889733

2021-03-17