Trasmattor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRASMATTOR, 9 st, 1900-talets andra hälft, hemvävda, randmönster, blandade storlekar bl a, ca 90x68-238x69 cm

Bruksslitage, blödningar förekommer

889735

2021-03-17