Robert Storm Petersen affisch
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROBERT STORM PETERSEN 1882-1949), affisch, 1970-tal, Tuborg Öl, Danmark, "Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!", signerad i trycket, ca 85x62 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage, mindre fläckar, små skador.
889739
2021-03-16