Roy Bladh

Roy Bladh
Roy Bladh
Roy Bladh
Roy Bladh
Roy Bladh
Roy Bladh

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY BLADH (född 1946): ´Räv tar skata", signerad, olja på pannå, ca 65x46 cm

889752

2021-03-14