Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIVERT LINDBLOM (född 1931) Profiler, 3st, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, ansiktsprofiler, höjd 14 cm
smärre bruks och åldersrelaterat slitage
889760
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här