SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler

SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler
SIVERT LINDBLOM, 3st Profiler

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SIVERT LINDBLOM (född 1931) Profiler, 3st, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, ansiktsprofiler, höjd 14 cm

Zustandsbeschreibung

smärre bruks och åldersrelaterat slitage

889760

2021-03-17