Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SIVERT LINDBLOM (född 1931) Profiler, 3st, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, ansiktsprofiler, höjd 14 cm
Zustandsbeschreibung
smärre bruks och åldersrelaterat slitage
889760
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner