PABLO PICASSO: Le Picador ll
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Le Picador ll, ur A los Toros avec Picasso, färglitografi, daterad 1961 i trycket, bildstorlek 22x29 cm.
Litteratur, Bloch 1017, Cramer 113
Ej examinerad ur ram
889764
2021-04-18