Karmstolar Louis XV-stil

Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Louis XV-stil, klädd i mönstrad textil, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 48 cm

Klädsel med smärre slitage, fläckar

889765

2021-03-16