Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur Ceramiques de Miró artigas, signerad i trycket, färglitografi, 28x56,5 cm
LITTERATUR: Mourlot 927
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram, sedvanligt mittveck
889771
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner