JOAN MIRO: Komposition

JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition
JOAN MIRO: Komposition

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur Ceramiques de Miró artigas, signerad i trycket, färglitografi, 28x56,5 cm

LITTERATUR: Mourlot 927

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram, sedvanligt mittveck

889771

2021-04-18