Robert Brunke oljemålning

Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

ROBERT BRUNKE (född 1926): Färgsprakande skogsmotiv, signerad, olja på duk lagd på pannå, ca 46x55 cm

889786

2021-03-14