Louis Vuitton handväska
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUIS VUITTON, handväska, monogrammönster, slutet av 1990-tal, foder i textil, två fack invändigt varav ett större med dragkedja, märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", ca 25x39x13 cm, tillhörande dustbag medföljer
Bruksslitage
889797
2021-03-17