Georges Louis Hyon oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES LOUIS HYON (Frankrike, 1840-1913): Man vid bord, signerad och daterad -1884, olja på duk, ca 32,5x24 cm

889798

2021-03-14