Skyltar 5 st

Skyltar 5 st
Skyltar 5 st
Skyltar 5 st
Skyltar 5 st
Skyltar 5 st
Skyltar 5 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLTAR, 5 st, emalj, trä samt metall, omkring 1900-talet, polykromt bemålade, varningsskyltar, 2 dörröverstycken till spårvagnar från stockholm, m.m varierande mått

Bruksslitage

889802

2021-03-17