HENRI-GEORGES BRÉARD: Le vieux peintre

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI-GEORGES BRÉARD (Frankrike, 1873-1950): Le vieux peintre, signerad Henri Breard och daterad 1934 a tergo, olja på duk, 65,5x54 cm.

889805

2021-04-18