William Westley Manning

William Westley Manning
William Westley Manning
William Westley Manning
William Westley Manning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WILLIAM WESTLEY MANNING (England, 1868-1954): Sydländskt kustmotiv, signerad WW Manning, akvarell, 27x38 cm

Lagning nederst t.v.

889807

2021-03-14