Richard Harlfinger oljemålning
Closed
2021-03-14
889817
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RICHARD HARLFINGER (Österrike, 1873-1948): Gatuscen, signerad och daterad -1920, olja på duk, ca 49x45 cm
Krackelyr, något vågig duk