Olle Hjortzberg, akvarell

Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell
Olle Hjortzberg, akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländskt landskap med figurer, signerad Olle Hjortzberg -57, ca 22x30 cm

Ej examinerad ur ram

889820

2021-03-14