Bordslsampa Aneta
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Aneta Växjö Sweden, modellnummer 18201, höjd exl. skärm va 48 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen skärm
889836
2021-03-17