Bordslsampa Aneta

Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta
Bordslsampa Aneta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Aneta Växjö Sweden, modellnummer 18201, höjd exl. skärm va 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen skärm

889836

2021-03-17