Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, plafondmodell, 1900-talets mitt, 2 ljuspunkter, stång i trä samt skärm i rosa underfågsglas, höjd ca 40, diameter 49 cm

Kantnagg, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

889869

2021-03-17