Oljemålning, porträtt av Adolf Fredrik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LORENS PASCH D.Y. (1700-tal) hans art: Porträtt av kung Adolf Fredrik (1710-1771), olja på duk, 40,5 x 28,5 cm

Skrapmärken, uppfodrad

889885

2021-04-18