Bordslampor ett par Falkenbergs belysning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, modell "6280", Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 37 cm

Slitage

889886

2021-03-17