Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, ben med skuren dekor, invändigt filtklädd samt med spelmarker, höjd 80, 87x45 cm

Slitage

889900

2021-03-15