Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
BORDSLAMPA, modell 1285 Schaco, Tyskland 1930-tal, emaljerad grön metallskärm, höjd 40 cm, bredd 25 cm.
Åldersrelaterat slitage och märken.
889904
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här