Bordslampa Schaco

Bordslampa Schaco
Bordslampa Schaco
Bordslampa Schaco
Bordslampa Schaco
Bordslampa Schaco
Bordslampa Schaco

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

BORDSLAMPA, modell 1285 Schaco, Tyskland 1930-tal, emaljerad grön metallskärm, höjd 40 cm, bredd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

889904

2021-03-14