Takarmatur 1960-tal

Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, kupa i opalinglas, stomme i mässing, upphängning med reglerbar höjd, kupans höjd ca 50 cm

Smärre nagg

889919

2021-03-15