Martin Säflund oljemålning

Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN SÄFLUND (1894-1976): Uppsalaslätten i vinterlandskap, olja på pappannå, signerad Säflund, ca 35x43 cm

889924

2021-03-15