Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
HOLM, 4 dlr, Höganäs, vas, lockurna, 2 bringare, signerade Holm, Höganäs, keramik, höjder ca 13-20 cm
Bringare med krackeleringar, missfärgningar
889926
2021-03-17