Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FIGURER/RÖKELSESTÄLL, 2 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, i form av fohundar (hanar), blanc de chine, höjd ca 8-15 cm
Avslag, retusch, slitage
889932
2021-03-15