Takarmatur Lennart Centervall
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART CENTERVALL,"Rex", taklampa, 1970-tal, för IKEA, mässing, diameter ca 46 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ej funktionstestad
889935
Päivämäärä:
2021-03-15