Stig Kjellin oljemålning

Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): "Blomstertorget Malaga", signerad och daterad atergo 62, olja på duk, 109x202 cm

889944

2021-03-15