Litografi Lasse Åberg

Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Katt o Råtta II", signerad Lasse Åberg, numrerad 166/175, litografi, ca 54x41 cm

889950

2021-03-20