Fat i tenn

Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, SKÅLFAT, tenn, 2 st, 17/1800-tal, diameter 33-35 cm

Omfattande slitage, märken skador, bristningar, fastlödd upphängning

889955

2021-03-15