FIGURIN Wallendorf

FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf
FIGURIN Wallendorf

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, Wallendorf, Tyskland, porslin, 1900-talets mitt, ballerina, höjd ca 18 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

889994

2021-03-17