Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÅNBORD, omkring 1900-talets början, gustaviansk stil, dekor av pärlstav samt fleuroner, bemålad, höjd ca 77, djup 47 cm, diameter ca 97 cm
Senare bemålning, bruksslitage
889995
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här