Beautybox läder

Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEAUTYBOX, läder, mässingslås med kod, märkt Baron, hållare för flaskor, 1900-talets slut, höjd ca 23, 30x20 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

890003

2021-03-17