Väggreliefer Klafreströms bruk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄTTUGNSPLATTOR, ett par, Klafreströms bruk, 1900-talets första hälft, gjutjärn, ca 32x50 cm

Åldersrelaterat slitage

890004

2021-03-17