Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELDSKÄRM, 1900-talets början, gjutjärn, delvis bemålad och förgylld, skärm av plåt, bemålad med motiv av änder, höjd ca 105x58 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

890016

2021-03-17