Oidentifierad konstnär litografier
2021-03-17
890030
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st litografier, abstrakta kompositiuoner, signerade samt numrerade 2, 3/90, ca 32x40 cm samt 33x40 cm