Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st litografier, abstrakta kompositiuoner, signerade samt numrerade 2, 3/90, ca 32x40 cm samt 33x40 cm
890030
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här