Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, teakfanér, Trensum, höjd 52, 163x80 cm

Bruksslitage

890031

2021-03-15