Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, sannolikt Danmark, stomme i aluminum, teakfanér, på hjultrissor, höjd 80, 64x48 cm

Bruksslitage

890038

2021-03-15