Hummel figuriner 17 st
Vollendet
2021-03-18
890045
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
HUMMEL, figuriner, 17 st, 1900-talets andra hälft, polykromt handmålad dekor, höjd ca 6-15 cm
Smärre slitage, 1 figurin med skada