Hummel figuriner 17 st

Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st
Hummel figuriner 17 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HUMMEL, figuriner, 17 st, 1900-talets andra hälft, polykromt handmålad dekor, höjd ca 6-15 cm

Smärre slitage, 1 figurin med skada

890045

2021-03-18