Nesto soffa

Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa
Nesto soffa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PINNSOFFA, Nesto, Nässjö, 1960/70-tal, mörkbestad, märkt undertill, längd 140, sitthöjd inkl. dyna 40 cm

Bruksslitage

890047

2021-03-15