SIdeboard England
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i form av lejonmaskaroner och nyckelbussningar i mässing, höjd ca 91, 153x55 cm
Skador, märken, mindre listdel saknas, nyckel saknas (en skåpsdel låst)
890050
2021-03-20