Einar Bäckström och Erik Höglund 2st takarmaturer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM & ERIK HÖGLUND, 2 st, takarmaturer, 1960-tal, bemålad plåt med dekorglas, stämpelmärkta EB, längd ca 27 respektive 65 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

890062

2021-03-15